شبکه قرآن و معارف سیما در سوگ جوادالائمه (ع)

شبکه قرآن و معارف سیما همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت حضرت امام محمد تقی (ع) ویژه برنامه‌هایی را در سوگ حضرت جواد الائمه (ع) به روی آنتن می برد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، «حریم امن» عنوان ویژه برنامه زنده این شبکه در شب شهادت آن امام همام است که با کارشناسی حجت الاسلام و المسلمین سید حسین مؤمنی به صورت زنده از حرم مطهر رضوی به شرح سیره امام جواد (ع) می‌پردازد.
در این برنامه که از ساعت ۲۱ تا ۲۳ به روی آنتن شبکه قرآن خواهد رفت، ارتباط‌های زنده با حرم‌های مطهر مانند مشهد، قم و کاظمین برقرار و تصاویری از مراسم‌های عزاداری در این اماکن مذهبی تقدیم مخاطبان می‌شود.
همچنین «حریم امن» در شام شهادت آن حضرت با کارشناسی حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسکر و محوریت شهادت امام جواد (ع) و گرامیداشت سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) از ساعت ۲۱ تا ۲۲ به روی آنتن خواهد رفت.
«حاضر غایب از نظر» عنوان دیگر برنامه شبکه قرآن و معارف سیما در روز شهادت حضرت امام محمد تقی (ع) است که با کارشناسی حجت الاسلام و المسلمین فؤادیان و موضوع مهدویت در احادیث و روایات امام جواد (ع) از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه تقدیم مخاطبان قرآنی و معارفی تلویزیون می‌شود. ضمن آنکه در این برنامه گزارشی از حرم مطهر حضرت موسی مبرقع (ع) فرزند بلافصل امام جواد (ع) پخش خواهد شد.
پخش سخنرانی‌های مذهبی در شب و شام شهادت از ساعت ۱۸ و همچنین مرثیه سرایی مداحان اهل بیت (ع) در ساعت‌های مختلف از دیگر تدارکات شبکه قرآن و معارف سیما در این ایام است.

بازگشت به صفحه اصلی

سالنامه

کلیه حقوق برای اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی محفوظ است