شورای عالی اتحادیه طرح‌های سال 2018 را بررسی کرد

شورای عالی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی، دومین جلسه عادی از سومین دوره خود را به ریاست آقای مضر البکاء و با حضور حجت الاسلام والمسلمین کریمیان دبیرکل اتحادیه، اعضای شورا و مدیران مراکز وابسته برگزار کرد. 
در این جلسه شورا که در روز پنج شنبه، 28 ژوئن 2018 برابر با 7 تیر 1397 به میزبانی رادیو النور در بیروت برگزار شد، بندهای تشکیلاتی، اداری و حقوقی وارد شده در دستور کار نشست از جمله برگزاری دهمین اجلاس مجمع عمومی اتحادیه و آئین نامه‌های برنامه‌های دائمی اتحادیه مانند بازار فیلم اسلامی، نمایشگاه فنی، نشست فضای مجازی و جشنواره "اتحاد"، به بحث گذاشته شد و همچنین توصیه‌های کمیته‌ها در طی سال‌های گذشته و برنامه‌های اتحادیه در نیمه دوم سال 2018 به این نشست ارائه شد و برخی طرح‌های گذشته مورد بررسی مجدد قرار گرفت و طرح‌های جدیدی نیز مانند بازاریابی رسانه‌ای برای اعضای اتحادیه به تصویب رسید.
در این جلسه، حجت الاسلام والمسلین کریمیان، دبیرکل اتحادیه با تقدیر از نقشی که مؤسسات رسانه‌ای وابسته به اتحادیه در پوشش رخدادهای منطقه ایفا کردند، خواستار بذل توجه ویژه به پوشش مسائل منطقه، به ویژه راهپیمایی‌های بازگشت شد. 
گفتنی است این نشست، در شرایطی دشواری برگزار شد که منطقه پشت سر می‌گذارد و در چنین شرایطی، مؤسسات رسانه‌ای وابسته به اتحادیه، تلاش‌های بزرگی برای انتشار حقیقت انجام می‌دهند. در این جلسه همچنین شیخ ناصراخضر، قائم مقام دبیرکل اتحادیه و مدیران مؤسسات وابسته به اتحادیه گزارش‌هایی از فعالیت این مؤسسات، به ویژه یونیوز و مرکز آموزش ارائه کردند. در این جلسه همچنین از فعالیت مرکز مبادله برنامه‌ای اتحادیه موسوم به UPD رونمايي شد و خلاصه‌ای از فعالیت مرکز پژوهش‌ها و توسعه اتحادیه "یوفید" بیان شد. 
در پایان، شرکت کنندگان، از جناب آقای یوسف الزین، ریاست محترم رادیو النور و کارکنان این مؤسسه به دلیل میزبانی از این جلسه تقدیر و تشکر کرده و دوام توفیق و موفقیت را برای این مؤسسه رسانه‌ای مسئلت کردند.بازگشت به صفحه اصلی

سالنامه

کلیه حقوق برای اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی محفوظ است