دفتر اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی در دمشق، یک جلسه هماهنگی آقای با علی عنایتی مدیر جدید دفتر اتحادیه برگزار کرد

دفتر اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی در دمشق، یک جلسه هماهنگی آقای با علی عنایتی مدیر جدید دفتر اتحادیه برگزار کرد. در این جلسه مدیران دفاتر، نمایندگان مؤسسات رسانه ای عضو اتحادیه و همچنین اقای ناصر اخضر، قائم مقام دبیر کل اتحادیه حضور داشتند.

در این جلسه، آقای عنایتی سخنان خود را با خوشامد گویی به میهمانان شروع و در ادامه بر اهمیت همکاری و مشورت رسانه ای جهت تحقق اهداف مورد نظر، به ویژه رساندن صدای مستضفین به تمام جهان تاکید کرد اظهار داشت که برای تحقق این مهم، دفتر اتحادیه در دمشق، تلاش خواهد کرد تا ان شاء الله کمک ها و مشورتهای لازم را ارائه داده و تا حد امکان نیازهای رسانه ها را بر آورده کند.

اقای عنایتی در ادامه تصریح کرد که "رسانه با افکار، تغییرات و خواسته های اجتماعی و شهروندی مردم ارتباط مستقیم دارد و اگر ما موفق شویم پیام رسانه را به همگان برسانیم در ان صورت می توانیم افکار عمومی را به سوی اهداف متعالی هدایت کنیم".
 ناصر اخضر، قائم مقام دبیر کل اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی نیز پیرامون نقش فعال اتحادیه به صورت کلی و نقش دفتر اتحادیه به صورت خاص در دوره گذشته صحبت کرد که تا حد زیادی در حوزه عمومی رسانه و حوزه میدانی و کمک به رسانه های سوریه و اعضای اتحادیه و نیز دستاوردهای رسانه ای آن بروز کرد. ناصر اخضر در ادامه سخنان خود نوید داد که "دوره پیش رو نیز همچون گذشته با موفقیت و پیشرفت همراه خواهد بود".

شایان ذکر است که در این جلسه پیرامون آخرین تحولات سیاسی و رسانه ای سوریه گفتگو و به مشکلاتی که مدیران دفاتر و نمایندگان موسسات رسانه ای در کار خود با آن مواجهند، گوش فرا داده شد و سپس پیشنهاداتی برای حل این موانع و جبران خسارت ها مطرح گشت.

بازگشت به صفحه اصلی

سالنامه

کلیه حقوق برای اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی محفوظ است